на головну сторінкукарта сайтузворотній зв`язокконтактна інформаціядодати в обранеУкраїнська версіяРусская версияEnglish versionVersion Francaise
 
 

Як відомо, дуб – один з найдовговічніших матеріалів у світі, благородний обробний матеріал, що ввібрав в себе багаторічну історію поколінь. Не дарма дуб є символом життєвої сили і могутності. Деревина дуба характеризується високими міцністю і твердістю, стійкістю до гниття, здатністю гнутись, має гарну текстуру і колір. Дуб слабо реагує на зміни температури та рівень вологи у приміщенні, добре витримує навантаження. Деревина дуба дарує частинку свого довголіття, заряджаючи людей енергією і силою. Саме тому ми використовуємо деревину цього неповторного дерева.

 

Одним з важливих критеріїв, які визначають якість виробів, є їхні естетичні властивості, тому що тільки сучасні технології дозволяють домогтися добірності форм, чистоти обробки поверхні тощо, а використання сучасних технологій – запорука якості виробленої продукції.

 

Ми маємо власну сировинну й виробничу базу, що дозволяє нам у найкоротші строки надавати замовнику саму якісну продукцію в необхідних кількостях.

 

Ми професіонали, і це значить, що наша продукція - вищої якості!

ТзОВ ВКФ «Техноліс» ЛТД
78302, Україна,
Івано-Франківська обл.,
Снятинський р-н, с. Хутір-Будилів,
вул. Баронська 1,

моб: +38-067-343-88-93

моб: +38-067-257-59-42
тел./факс: +38 (03476) 7-15-57

e-mail: info@technolis.com.ua

 

детальніше »

 


 

 

 

 
  
 
Copyright © 2008-2024,
ТзОВ ВКФ «Техноліс» ЛТД,
всі права на зміст та зображення захищені
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA
 
 
Лічильник BEST.cv.ua