на головну сторінкукарта сайтузворотній зв`язокконтактна інформаціядодати в обранеУкраїнська версіяРусская версияEnglish versionVersion Francaise
 
 

Дерев'яні сходи

 

Дерев'яні сходи нашого підприємства - це індивідуальний підхід до особливостей Вашої оселі з врахуванням Ваших побажань і стилю. Наші знання, досвід та імпортне промислове обладнання дозволять виготовити для Вас надійні і зручні сходи, які стануть окрасою Вашої оселі.

 

Сьогодні роль сходів є досить значною. Прості та елегантні, граціозні та легкі...вони доповнюють неповторний образ квартири чи будинку. Сходи повинні бути перш за все зручними та безпечними. Дерев’яні сходи в приміщенні – це не тільки функціональна частина приміщення, а також дуже важлива частина інтер’єру. І до того ж достоїнствами натуральної деревини безперечно є висока міцність, стійкість, екологічність і звичайно ж естетичність.

 

 

Виготовлення сходів


Дерево це екологічно чистий будівельний матеріал. Саме тому ми пропонуємо вам виготовлення дерев’яних дубових сходів будь-якої складності та за вашим проектом. При виготовленні ми використовуємо екологічно чистий матеріал – дуб, який пройшов сушку в сушильних камерах та високоякісні клеї від провідних світових фірм. Дуб є одним із твердих порід деревини, який характеризується своєю довговічністю.

 

 

 

 

Реалізація


Сходи - втілення актуальних мотивів в дизайні, акцент на індивідуальності будинку, реалізація творчої думки її власників, можливість здійснити найрадикальніші проекти і задуми. Тому ми використовуємо індивідуальний підхід до ціни.

ТзОВ ВКФ «Техноліс» ЛТД
78302, Україна,
Івано-Франківська обл.,
Снятинський р-н, с. Хутір-Будилів,
вул. Баронська 1,

моб: +38-067-343-88-93

моб: +38-067-257-59-42
тел./факс: +38 (03476) 7-15-57

e-mail: info@technolis.com.ua

 

детальніше »

 


 

 

 

 
  
 
Copyright © 2008-2024,
ТзОВ ВКФ «Техноліс» ЛТД,
всі права на зміст та зображення захищені
Розробка веб-сайту: Студія COM.CV.UA
 
 
Лічильник BEST.cv.ua